Hakkımızda

HAKKIMIZDA

1111İbrahimoğlu İnşaat güçlü yapılarından biri olarak, yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye’de ve dünyada yapı sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır.

Yıllardır inşaat ve dekorasyon sektöründe hizmet veren farklı ve kaliteli hizmet anlayışıyla birçok rakiblerini geride bırakan ve çalıştığı personel kadrosuyla uzun yıllar içerisinde edindiği tecrübesini siz değerli halkımıza ve sanayi kuruluşlarımıza ayrıcalıkla sunan İbrahimoğlu İnşaat firması inşaat ve dekorasyon kalemlerinin yanı sıra bünyesine eklemiş olduğu sosyal hizmetleriyle büyümeye devam ediyor…

Yapı dekorasyon ve sosyal faaliyetler sektöründe kalitesinde ödün vermeyen ,en kaliteli ürünleri ve uygulamaları en uygun şartlarla halkımıza ve sanayi kuruluşlarımıza sunan İbrahimoğlu İnşaat halkımıza ve sanayi kuruluşlarımıza hizmet vermekten gurur duyar.

10453034_437960039691753_3884756374281500231_o

Bizimle iletişim kurmak ve firmamızdan teklif almak artık çok kolay!

ÖNCE HAYAL ETTİK

Projelerimizi gerçekleştirmeden müşterilerimizin neler isteyebileceğini hayal ederek çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz.

HEP DAHA İLERİYE

Bu sektördeki yerimizi bilerek, hizmetimizin sürdürülebilir olması açısından her zaman kalitemizi daha da ileriye taşıma gayretindeyiz.

KALİTE VE UYGUNLUK

Uygun şartlarda, daha kaliteli bir yaşamın herkesin hakkı olduğu görüşündeyiz. Bugün olduğu gibi yarında bu bilinçle müşterilerimize hizmet edeceğiz.

VERİMLİ İÇ TASARIM

Tüm tasarımlarımız kullanım alanı olarak size en verimli hale getirilmiş olup ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilerek beğeninize sunulmuştur.

VİZYONUMUZ

İbrahimoğlu İnşaat olarak gelişen ve hızla büyüyen ülkemizde şehircilik anlayışı şehirlerimizde imara ve yaşantıya yansıma sancısı çektiği bir gerçek, bu gerçekten hareketle yola çıkarsak biz ne yapabileceğimizi hangi yelpazede olacağımıza karar vermemiz gerekiyor.

MİSYONUMUZ

İbrahimoğlu İnşaat değişim sürecinde çarpık altyapı düzeninde mi var olmak yoksa yeni şehircilik anlayışına sahip yapının çatısını oluşturmak ve bu formatla kaliteden ödün vermemek mi? Prensiplerinden ödün vermeden ilkeli ve sağduyulu bir yapı oluşturmanın gayreti içerisinde dinamik ve değişken sektörde sürekli ivme almak istiyoruz. Çalışanıyla bir aile oluşturmuş gelişen ve büyüyen ailede bizlerde yerimizi almak istiyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İbrahimoğlu İnşaat., Çalışanları ve yaşattığı değerleri ile bir bütündür. En başta gelen sorumluluğumuz, vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm paydaşlarımıza değer katmak, davranış ve ilkelerimizle saygın ve örnek bir kuruluş olmaktır. Sahip olacağımız ve daima gözeteceğimiz kurum değerlerimiz, grubumuza, dolayısıyla çalışanlarımıza içinde bulunduğumuz çevrelerde farklılık yaratacaktır. Başarımızın sürekliliği, günlük işlerimizde ve aldığımız tüm kararlarda bu değerleri yüceltme konusunda üzerimize düşeni yapmamıza bağlıdır.

Güvenilirlik
Kalite & Başarı
Verimli İç Tasarım
Teknolojik Altyapı
Sürdürülebilirlik